FRANCZYZA

Nasze ZAPIEKANKI PREMIUM, bajgle oraz frytki z dodatkami poznała już cała Zielona Góra. Można śmiało powiedzieć, że nasze potrawy zostały pokochane przez mieszkańców winnego grodu. Dlaczego tak się stało?

Otóż gotujemy w pełni świadomie i z miłością do jedzenia.

Czy wiedzieliście, że zapiekanki, które na co dzień serwujemy są zrobione z najwyżej jakości produktów? Przede wszystkim bułki są wypiekane na specjalne zamówienie przez rzemieślniczą piekarnię. Większość naszych serów oraz wędlin pochodzi bezpośrednio z Włoch, a warzywa, które są idealnym dopełnieniem całości kompozycji pochodzą od lokalnych dostawców.


Jednak jak sami dobrze wiecie Zapiekankarnia nie stoi tylko zapiekankami. W minionym roku uzupełniliśmy nasze menu o nowe potrawy i smaki. W tym oczywiście pizzę, makarony, sałatki, przystawki, bajgle, dania dla dzieci oraz co ważne w dzisiejszych czasach wiele propozycji dla wegan. Ogólnie mówiąc dla każdego coś dobrego.

Nadszedł czas, aby podzielić się z Wami kolejną nową informacją. W końcu po kilku latach działalności czas, aby Zapiekankarnia rozrosła się o kolejne miejsca na mapie Polski. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, który ze względu na pandemię musiał zamknąć swój lokal, lub po prostu czujesz się na siłach, żeby poprowadzić swoją własną Zapiekankarnię odezwij się do nas a na pewno znajdziemy wspólny język!

Co oferujemy? Przede wszystkim nauczymy Cię naszego Know How! Mówiąc prostszym językiem nauczymy Cię przyrządzać nasze potrawy zgodnie z naszymi standardami! Dodatkowo udzielimy Ci pełnego wsparcia marketingowego, co za tym idzie Twoje kampanie w social mediach oraz w wyszukiwarkach dotrą do wszystkich ludzi w okolicy! Przy okazji warto też zaznaczyć, że udzielimy Ci także wsparcia w zagospodarowaniu lokalu, bo każdemu czasem potrzebna jest pomocna dłoń. A ostatecznym benefitem jest wiedza, bez której w biznesie nie odnajdzie się nikt. Przygotujemy Dla Ciebie pełne szkolenia z prowadzenia biznesu gastronomicznego, nauczymy Cię jak dbać o swoich klientów i jak sprawić, żeby ci pojawiali się w Twojej Zapiekankarni.

Co ważne?

Na start nie potrzebujesz wiele wystarczą chęci i zaledwie*

49.900 zł

po to, aby w pełni wyposażyć Twój przyszły lokal.
To co?
Widzimy się niebawem?

*Cena dotyczy lokalu w formie Bistro/FoodTrucka serwującego Zapiekanki, Bajgle oraz Frytki z dodatkami

**Planujesz otworzyć restaurację z naszą pełna ofertą z pizzą, makaronami, sałatatkami? Skontaktuj się z nami w celu szczegółowej wyceny.

Designed by